najvyšší štandard

Naše služby

mixing-1584267_fb

Ozvučenie

Používame ozvučovaciu techniku prestížnych značiek, aby sme zaručili, že sa Vaše slová dostanú do uší každému zo zúčastnených. V oblasti ozvučenia konferencií a koncertov sme skúsenými odborníkmi, ktorí svojim profesionálnym prístupom vždy zabezpečia bezchybný priebeh každého eventu.

66f6973832

Osvetlenie

Skvele zorganizovaná udalosť s kvalitnými účastníkmi sa vďaka pôsobivej atmosfére stáva výnimočnou.
V JEF Audio vieme vďaka svetelným efektom prispôsobeným presne podľa Vašich potrieb vytvoriť atmosféru, ktorá zmení aj všednú udalosť na nezabudnuteľný zážitok.

projection montage_fb

Projekcia

V oblasti projekcie zaručíme nastavenie akéhokoľvek druhu prezentácie so zreteľom na komfort prezentovania. Dojem, ktorý prezentácia zanechá, je našim hlavným cieľom a preto nenecháme nič na náhodu a vytvárame tie najefektívnejšie podmienky pre pôsobivé podujatia.

INTERPRETING

Tlmočenie

Efektívna komunikácia je kľúčom k dobrým medziľudským vzťahom. K nedorozumeniam dochádza práve vtedy, ak si ľudia navzájom dobre neporozumejú. Vďaka overenému technickému vybaveniu a kvalifikovaným prekladateľom pre Vás zabezpečíme bezchybné prekladateľské služby. Našim cieľom je, aby každá informácia zasiahla svojho prijímateľa v korektnom znení.

Camera Computer Wallpapers Desktop Backgrounds 7016x4000 ID ..._fb

Foto & Video

Nestačí natočiť podujatie. My zachytíme zážitok a atmosféru. Každé podujatie je námet a pripraviť zaujímavý scenár je pre nás hračka. Používame najmodernejšiu technológiu, overených hercov k tomu aby sme dosiahli maximum pre kvalitný výstup.

it

IT služby

Mobilné a webové aplikácie, softvérové riešenia, eshopy, webové stránky, technology experience, HW a SW podpora.

Rozumieme modernému svetu technológii a prinášame zrozumiteľnosť medzi technológiou a ľudmi. Ponúkame programátorskú podporu pri IT zadaniach. Pripravíme špecifikáciu zadania, spracujeme požiadavky projektu, navrhneme design, pripravíme template, naprogramujeme demo, vykonáme kvalitný testing, zabezpečíme bezproblémové nasadenie do produkcie a postaráme sa o support po nasadení.

hlasovanie

HLASOVANIE

Zaujmite svojich poslucháčov pridaním interaktívneho hlasovania do Vašej prezentácie.

led stena

LED STENA

Moderná technológia z oblasti veľkoplošnej videoprojekcie.